sklep internetowy | www.sklep.swist.pl


Rozrządy niemieckiej firmy Flennor


Behr Service, wiodący dostawca w dziedzinie samochodowych układów klimatyzacji i układów chłodzenia silnika


Firma Gates to pionier technologii produkcji pasków, poczynając od pierwszego paska klinowego, a kończąc na zaawansowanym technicznie produkcie, jakim jest Micro-VŽ XF..


Schaeffler Automotive Aftermarket jest dostawcą usług i części do układu napędowego w samochodach osobowych i pojazdach użytkowych od silnika, poprzez komponenty układu napędowego, skrzynie biegów, do podwozia.


Jeden z czołowych producentów napinaczy, rolek prowadzących rozrządu i łożysk.


producent układów wydechowych

zdjęcia i rysunku tłumików


Amortyzatory Monroe. Oferujemy szeroki wybór amortyzatorów firmy Monroe do wszystkich samochodów.


Uszczelniacze i uszczelki niemieckiej firmy dostarczającej produkty do fabryk na pierwszy montaż.


Filtry przeciwpyłkowe - standardowe i z węglem aktywnym.


Niemiecka firma produkująca amortyzatory do samochodów sportowych oraz dla koncernów BMW, MERCEDES, VW, AUDI i innych. Posiadamy w stałej ofercie amortyzatory do większości samochodów występujących na naszym rynku (w tym tzw. żółta linia – amortyzatory sportowe).


Niemiecki koncern produkujący między innymi oświetlenie samochodowe na pierwszy montaż. Oświetlenie samochodowe, układy elektryczne, paski napędowe, świece, filtry, pióra wycieraczek i wiele innych części samochodowych.


Amerykański koncern, produkujący na pierwszy montaż układy chłodzenia, napędowe, zawieszenia, kierownicze, hamulcowe itp. dla fabryk samochodów na całym świecie. Posiadamy w stałej ofercie elementy układów termicznych, amortyzatory, elementy układu zawieszenia, elementy układu kierowniczego i części układów hamulcowych.


Świece iskrowe i żarowe.


Portugalska fabryka J.Deus (była własność Magneti Marelli, a obecnie koncernu Denso) zaopatruje w chłodnice FIATA i VW. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami. Polcar jest wyłącznym przedstawicielem firmy DEUS na Polskę i Europę Wschodnią.


Oświetlenie samochodowe.


Niemiecka firma produkująca między innymi lampy pozycyjne i migacze na pierwszy montaż, jak również te same produkty w wersji dymionej stosowane do tuningu. Polcar jest wyłącznym dystrybutorem oświetlenia firmy FER w Polsce.


Jedna z najbardziej popularnych marek filtrów na świecie. Firma produkuje filtry na pierwszy montaż i aftermarket.


Włoski producent przegubów wysokiej jakości.


Niemiecki koncern produkujący lampy najwyższej jakości na pierwszy montaż i aftermarket.


Chłodnice


Japoński producent wytwarzający chłodnice najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku japońskim gwarantują szeroki i optymalny wybór dla modeli/aut japońskich. Poza standardowym wykonaniem produkuje również chłodnice do samochodów rajdowych i wyczynowych. Polcar jest wyłącznym przedstawicielem firmy na Europę Środkowo-Wschodnią oraz jednym z czterech największych dystrybutorów w Europie.


Półosie regenerowane w francuskiej fabryce wg standardów najwyższej jakości.


Hiszpańska firma, specjalizująca się w produkcji nagrzewnic, chłodnic wody i oleju, intercoolerów i skraplaczy klimatyzacji. Jest to producent dostarczający swoje wyroby na pierwszy montaż. Asortyment firmy Ordonez charakteryzuje się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego.


SRLine, marka stworzona przez firmę Polcar, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów stawiających na jakość i bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Polcar w branży motoryzacyjnej oraz doskonałej znajomości rynku wszystkie części samochodowe sygnowane znakiem SRL cechują się trwałością, wydajnością i niezawodnością.


Teknorot jest producentem elementów układu zawieszenia i układu kierowniczego. Nazwa firmy Teknorot nie jest powszechnie znana gdyż jej produkty są pakowane w pudełka wszystkich sieci handlowych ukrywających prawdziwe pochodzenie towaru. Teknorot jest także poddostawcą znanych europejskich producentów elementów zawieszenia. W ofercie tego producenta znajdują się: wahacze, sworznie wahaczy, tuleje metalowo-gumowe, drążki kierownicze i ich końcówki, a także drążki stabilizatora i inne elementy układu zawieszenia i kierowniczego. Oferujemy w atrakcyjnej cenie jakość sprawdzoną przez międzynarodowe sieci handlowe.


Sprężyny zawieszenia TEVEMA to produkty, które zgodnie z rygorystycznym zbiorem norm i standardów branży samochodowej ISO/TS 16949:2009, spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Do produkcji sprężyn stosowany jest drut ze stali stopowej, hartowany w oleju, tylko od niemieckich dostawców - co gwarantuje półprodukt najwyższej jakości. Nowoczesny park maszynowy zapewnia następnie, że walory sprężysto - wytrzymałościowe półfabrykatu nie zostają obniżone w procesie formowania sprężyny. Elementy procesu produkcyjnego, mają na celu zwiększenie trwałości sprężyn w czasie eksploatacji, minimalizację procesu relaksacji, eliminację mikropęknięć powierzchni drutu i zabezpieczenie jej przed korozją.


Francuski koncern motoryzacyjny, jeden z największych na świecie, produkujący na pierwszy montaż dla większości producentów samochodów. Valeo to również wiodący na świecie producent układów termicznych, sprzęgieł, układów hamulcowych, systemów wycieraczek, systemów zabezpieczeń samochodów itp.


Austriacka fabryka produkująca lampy samochodowe na pierwszy montaż dla koncernów takich jak: AUDI, BMW, MAN, MERCEDES, OPEL, VW.